"Elazığspor maçı bizim için yeni bir fırsat''

Kayserispor, sahasında oynayacağı Sanica Boru Elazığspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Prosinceki, Sanica Boru Elazığspor karşılaşmasından 3 puanla ayrılacaklarına inandıklarını söyledi.

NTV Spor 03.04.2013 - 19:14

Kayserispor, sahasında oynayacağı Sanica Boru Elazığspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Kadir Has Tesisleri'ndeki antrenman, teknik direktör Robert Prosinecki yönetiminde gerçekleştirildi. Spor salonunda başlayan antrenman, açık sahada ısınma koşusu, pas kontrol ve dar alanda top çalışması ile devam etti.

Antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklama yapan Prosinecki, ligde son iki haftayı mağlubiyetle kapattıklarını hatırlatarak, ''Bu maçlardaki hatalarımızı tespit etmek ve hatalarımızı tekrarlamamak için toplantılar yapıyoruz'' dedi.

Sanica Boru Elazığspor karşılaşmasından 3 puanla ayrılacaklarına inandıklarını vurgulayan Prosinecki, ''İki gündür, nerede hatalar yaptığımızı tespit edebilmek ve bu hataların çözümü açısından toplantılar yapıyoruz. Bu hataları yenilemememiz gerekiyor. Elimize iyi bir fırsat geçirmiştik. Son iki maçı kazansak üst sıralara doğru yükselecektik. Maalesef bunu değerlendiremedik. Kardemir Karabükspor maçının ilk yarısında çok iyi oynayamadık. İstediklerimizi ve çalıştıklarımızı sahaya yansıtamadık. İkinci yarısında toparlanmaya çalıştık ama bu kolay olmadı. Sanica Boru Elazığspor maçı bizim için yeni bir fırsat olacak. Yukarıları hedefleyen bir takımımız var. Bu hedefe ulaşabilmek içinde son iki haftayı unutup Sanica Boru Elazığspor maçını kazanmamız gerekiyor. Bunun için iyi hazırlanıyoruz. Sanica Boru Elazığspor da son haftalarda iyi futbol oynuyor. Onların da buraya belirli hedeflerle geldiklerini biliyoruz ama biz de kendi hedeflerimizin farkındayız. İyi bir maç olacak. Bu maçtan 3 puanla ayrılacağımıza inanıyoruz'' dedi.
        
Salih ve Abdullah maç kadrosunda olacak akımdakı sakat oyuncular hakkında da bilgi veren Prosinecki, ''Salih'in tedavisine başlandı. Abdullah'ın biraz ağrıları var ama her ikisi de hafta sonu maç kadrosunda yer alacak'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...