"Elensek de harika bir geceydi"

Şampiyonlar Ligi kapısından dönen Medipol Başakşehir’de teknik direktör Abdullah Avcı, 2-2’lik beraberliğin ardından mücadeleyi yorumladı.

NTV Spor

23.08.2017 - 01:02 | Son Güncelleme: 23.08.2017 - 01:07

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Sevilla karşılaşmasının ardından oyuncularını tebrik etti ve Avrupa Ligi'nde başarılı olacaklarına inandığını söyledi.

Avcı, "Dünkü basın toplantısında sonuna kadar zorlayacağımızı söylemiştim. Oyuncularıma bunu gerçekleştirdikleri için teşekkür ediyorum. Bu maçta yüzde 50 topa sahip olduk. Rakibimiz geçen sezon İspanya'da Barcelona'dan sonra topa en çok sahip olan takımdı. Rakipten daha fazla mesafe kat edip daha fazla pas yaptık. Emre'nin frikiği gol olsa turu alıp gidecektik." dedi.

"Sevilla seyircisi bugün bizi burada alkışlayarak yolluyorsa bu çok güzel bir şey." diyen Avcı, "Şampiyonlar Ligi'nde statü gelecek sene değişiyor. Bu nedenle bugün aldığımız ve bundan sonra alacağımız tüm puanlar çok önemli. Elensek de bizim için harika bir geceydi. Oyuncularımı tebrik ederim. UEFA Avrupa Ligi'nde yolumuza en iyi şekilde devam edeceğiz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...