"Eminim ki uyuyamıyordur..."

Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel katıldığı televizyon programında Arda Güler ve Emre Mor yorumunda bulundu.

NTV Spor 24.03.2022 - 14:21 | Son Güncelleme: 24.03.2022 - 14:54

Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel, Tivibu Spor'da Çiğdem Günal'ın konuğu oldu. Demirel, milli takım ve Karagümrük'e dair açıklamalarda bulundu.

Volkan Demirel, Emre Mor'un Türkiye kadrosunda olması gerektiğini söyleyerek, "Emre'yi Türk futboluna kazandırmak istiyoruz. Geldiğimizden beri Emre sürekli ivme kazandı. A Milli Takım kadrosunda olmasını isterdim, hak ediyordu." dedi.

➤ FATİH KARAGÜMRÜK HABERLERİ

Arda Güler yorumu

Volkan Demirel, Fenerbahçe'nin geleceği olarak görülen Arda Güler yorumunda da bulundu.

Demirel, "Arda'yı tanıyorum, çok değerli bir oyuncu. Fenerbahçe'ye katkı sağlayacaktır ama ne zaman? Zamanı geldiği zaman. Hata biraz da sorulmasından kaynaklı. Her şeyin bir zamanı var. İyi planlama yapabilirsek iyi yerlere gelecektir. Emre de zamanında böyle bir yetenekti. Birkaç maç performans gelmeyince kötü oldu. Bu yanlış bir şey. Sosyal medya şu anki en büyük korku. Ben buradan bir Tweet atsam belki Türkiye çalkalanır." ifadelerini kullandı.

"Benim zamanımda sosyal medya popüler olsaydı beni oynatmazlardı. Maçtan çıkıyoruz telefonu elimize alıp bakıyoruz hemen. futbolbaşka bir durum herkese dışarıdan toz pembe gelebilir. Futbol halı sahada oynamaktan ya da topa vurmaktan ibaret değildir."

➤ FATİH KARAGÜMRÜK'ÜN FİKSTÜRÜ

İrfan Can Eğribayat'a destek

Teknik direktör Volkan Demire, Göztepe'de kadro dışı bırakılan İrfan Can Eğribayat'a destek oldu.

"Son maçlarda yaşananlar beni çok üzdü" diyen Demirel, "O kaleye geçmeden bu duyguları anlayamazsınız. Kimse gol yemek istemez. Eminim ki uyku bile uyuyamıyordur, düşünmekten uyuyamıyordur. Küfür etmek başka bir konu, milli takımı bırakma sebebim oldu. Kadro dışı bırakılmasını doğru bulmuyorum. Bir şeyler oldu ki o çocuk öyle oldu." yorumudan bulundu.

Sayfa Yükleniyor...