Emre Özkaya Fenerbahçe'de

Nazilli Belediyespor'un 16 yaş altı takımı kalecisi Emre Özkaya, Fenerbahçe'ye transfer oldu.

NTV Spor 28.07.2011 - 18:11

Spor Toto 3. Lig takımlarından Nazilli Belediyespor'un 16 Yaş Altı Takımı kalecisi Emre Özkaya, Fenerbahçe'ye transfer oldu.
        
Nazilli Belediyespor Altyapı Antrenörü Hasan Aygün, Emre'nin, son 3 sezonda kendisini göstererek, süper lig takımlarının transfer listesine girmeyi başardığını belirtti.
        
Başarılı genç kalecinin, halen 16 Yaş Altı Futbol Milli Takımının da kalesini koruduğuna işaret eden Aygün, Emre'yi isteyen süper lig takımları içerisinde en önemli teklifin Fenerbahçe'den geldiğini ve genç kalecinin Fenerbahçe'ye transfer olmasını uygun gördüklerini bildirdi.
        
Aygün, Nazilli Belediyespor altyapısının en önemli hedefinin profesyonel takımlara ve Türk futboluna yetenekli futbolcular kazandırmak olduğunu dile getirdi.
        
Kulübün Altyapı Sorumlusu Mehmet Koşar da Fenerbahçe'ye sporcu vermenin sevincini ve gururunu yaşadıklarını ifade ederek, ''Bu transfer son olmayacaktır. Nazilli Belediyespor altyapısında bir çok yetenekli ve kaliteli oyuncumuz var. Önümüzdeki dönemlerde bu gençlerimiz de ülke genelindeki çeşitli kulüplere transfer olacaklardır'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...