Erden Timur'dan transfer açıklaması: Çok değerli bir kadro kuracağız

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, yeni sezonda iyi bir kadro kuracaklarını belirterek, "Gelecek sene de hayallerimiz çok büyük. Çok değerli bir kadro kuracağız." dedi.

Batuhan Özokan - NTV Spor 05.06.2023 - 00:12
Erden Timur'dan transfer açıklaması: Çok değerli bir kadro kuracağız

, Spor Toto 'de Fenerbahçe'yi 3-0 mağlup ederek sezonu galibiyetle tamamladı.

Karşılaşmanın ardından sarı-kırmızılı takımda şampiyonluk kutlamaları yapılırken Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili açıklamalarda bulundu.

Kazanılan şampiyonluktan dolayı çok mutlu olduklarını belirten , "Çok mutluyum, tarif edemem. Sonuna kadar hak ederek kazandık. Anamızın ak sütü kadar helal bir şampiyonluk. Beşiktaş da kazanırsa iki güzide kulübümüzün 8 puan önünde şampiyon tamamlayacağız. Benim de buradaki gayem doğru bir örnek olabilmek. Yanlış bir şey dediğimde 10 kere özür diledim. Toplumda özür dileyen kalmadı. İnsanlar beni uyarıyor, 'Özür dileme' diyor ama hayır. Topluma örnek olmamız gerekiyor. Bu şampiyonluğu gençlere armağan ediyorum. Başkasının hakkına dikkat edilirse, her şeye sevgiyle ve iyi niyetle yaklaşılırsa daha çok başarı oluyor." ifadelerini kullandı.

"Gelecek sene de hayallerimiz çok büyük"

Erden Timur, gelecek sezona ilişkin ise şunları söyledi, "Hayal edemediğimiz şeyler oldu. Hayal ettiğimizden fazlası oldu. Gelecek sene de hayallerimiz çok büyük. Galatasaray tekrar şampiyon olacağız diyorsa bu Avrupa şampiyonluğudur. Transferlerimize de söylediğim buydu. Taraftarımız inanılmazlar. Çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki sene Avrupa şampiyonu olmak için adım adım ilerleyeceğiz. Başka bir hedefimiz olamaz. Çok değerli bir kadro kuracağız. Müthiş bir takımımız var. Adım adım Avrupa şampiyonluğuna ilerlemek istiyoruz. Seneye de bunun bir adımını atmış olacağız."

Sayfa Yükleniyor...