Fenerbahçe haberleri | Erol Bulut: Beşiktaş derbisi kolay olmayacak

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Sivas Belediyespor'u 4-0 yenip 5. tura kaldıkları maç sonrası konuştu, takım içerisindeki forma rekabetinin işini kolaylaştıracağını söyledi. Bulut, Beşiktaş maçının da zorlu geçeceğini belirtti.

NTV Spor 24.11.2020 - 23:43

Sivas Belediyespor maçını değerlendiren Erol Bulut, "Güzel bir test oldu. Bazen büyük takımlar 2. ve 3. lig takımlarına karşı oynadıklarında rakiplerini küçümsüyorlar. Bazen negatif sonuçlar alınıyor. Böyle bir şey yaşamak istemedik. İlk dakikadan itibaren konsantre olmak istedik. İlk yarıda istediğimiz gibi olmasa da çünkü kalemizde iki pozisyon verdik. İlk yarının sonlarında Thiam'ın attığı bir gol oldu. 2. yarıda işler biraz daha kolaylaştı. 2. yarıdaki oyundan daha memnunum" dedi.

Takım için rekabetin kendisini nasıl etkilediği sorusuna ise Fenerbahçe teknik patronu, "Son oynadığımız lig maçında da söyledim. Her futbolcumun hazır olmasını istiyorum. İyi performans göstermeleri memnuniyet verici. Aslında işimi zorlaştırmıyor, işim daha rahat. Her futbolcum hazır olduğunda hepsini değerlendirebilirim. Genç bazı oyuncuları bu maçta oynattım. Onların performansını gördük. İnşallah böyle devam ederiz" diye konuştu.

Hafta sonundaki Beşiktaş derbisini değerlendirmesi istenen Erol Bulut, "Beşiktaş da yeni bir takım kurdu. Onlar da bayağı transfer yaptı. Son maçlarını kazandılar. Güzel bir derbi olacağını düşünüyorum. Kolay bir maç olmayacak. Kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın "Fenerbahçe ile ebedi dostuz" sözleri üzerine de Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, "Sözlerine katılıyorum. Sergen Hoca'yla Fenerbahçe'den takım arkadaşıydık. Birlikte oynadık" hatırlatmasını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...