Erol Bulut: Büyük takım çalıştırmaya hazırız

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, henüz herhangi bir teklif almadığını belirtti.

NTV Spor 15.04.2020 - 00:31

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut geleceğiyle ilgili konuştu.

TRT Spor'a konuşan Erol Bulut, herhangi bir teklif almadığını belirtirken amacının sezonu tamamlamak olduğunu ifade etti.

''İsteğimiz en kısa sürede başlamak''

"Herkesin isteği bu ligin devam etmesi. FIFA da bütün liglerin bitmesini istiyor. Bizim şansımız; 8 maçımız var. 5-6 hafta içinde bitirebiliriz. Bir ihtimal seyircisiz de oynanabilir. İsteğimiz en kısa sürede başlamak."

''Büyük takım çalıştırmaya hazırız''

"Bu işe gelişmek, daha iyi olmak için başlıyorsunuz. Bir noktaya geldikten sonra da o teklifler gelebiliyor. Ben kendime ve ekibime güveniyorum. Verebileceğim şeylere güveniyorum. Türkiye'de olsun, Avrupa'da olsun büyük takım çalıştırmaya da hazırız. İlerlemeye çalışıyoruz."

"Herhangi bir teklif yok şu an. Benim de zaten tek amacım sezonu Alanyaspor ile tamamlamak. Sezon sonu sözleşmem bitiyor doğru, ondan sonra işler nasıl seyredecek ben de göremiyorum. Burası mı olacak, başka bir takım mı olacak, göreceğiz."

''Başarmak için hedeflerimiz var''

"Her hocanın bir hedefi olmalı. Benim de hedeflerim vardı. Her teknik direktörün büyük bir takımı çalıştırma hayali vardır. Benim de vardır. Buna kimse hayır diyemez. Bizim de başarmak istediğimiz hedeflerimiz var. Önce kendi hedefinize ulaşmalısınız."

Sayfa Yükleniyor...