Erol Bulut'un 1 puan üzüntüsü!

Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, 1-1 sona eren Beşiktaş maçını yorumladı, "Skora üzgünüm" dedi.

NTV Spor 25.12.2022 - 18:49
Son Güncelleme: 25.12.2022 - 19:31

Beşiktaş ile 1-1 berabere kaldıkları maçı değerlendiren Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, "Skora üzgünüm. İki puan daha alabilirdik. Sonlardaki golü vermememiz gereken bir pozisyondu. Beşiktaş baskılı oynasa da 2-3 pozisyonu var. Bizim de 3-4 pozisyonumuz var. Ama değerlendiremedik" dedi. 

Hücum anlamında biraz daha sıkıntıları olduğunu söyleyen Bulut, "Futbolda iki kural var. Birincisi, pozisyona girip değerlendirmek. İkincisi, az hata yapmak veya hata yapmamak. Bizde ikisinden biraz var. Evet gol pozisyonuna giriyoruz ama bir tane atıyoruz veya hiç atamıyoruz. Defansta bugün iyiydik. Rakip sonuçta Beşiktaş. Biz kendimize baktığımızda hem oyunumuzu hücum anlamında daha da geliştirip gol yollarında daha da üretken olmaya çalışacağız" diye konuştu. 

Takıma takviye yapılması gerektiğini vurgulayan Erol Bulut, "Transfer sezonu geliyor. Ama Ocak'ta aramıza kesin takviye lazım. Kadro derinliğimiz yok. Hücumdan bahsettiğimize göre kanat, forvet orta saha ihtiyaç. Bizim oyunumuza baktığımızda geçen sene de hemen hemen aynı şeyleri yaşadımk. En çok gol pozisyununua giren dördüncü takımdık. Maalesef farklı sorunlardan dolayı gol atamadık. Hücumda da forvette de sadece bir oyuncumuz var. Eksiğimiz, Ocak'ta kesinlikle bir şey yapmak zordundayız" ifadelerini kullandı. 

Gaziantep FK'lı oyuncu Mustafa Eskihellaç ise üzgün olduklarını söylerken, "Başından sonuna kadar üstün oynadık. Fırsatları değerlendiremedik. Burada 2 puan kaybettik. Şu an kendimizi iyi hissediyoruz. İnşallah daha iyi sonuçlar almaya çalışacağız. Bu maçta galibiyet alıp meyvesini toplayamadık ama ilerleyen maçlarda bunları telafi etmeye çalışacağız" açıklamalarını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...