"Eskiden Kadıköy'de rakipler 3 pas yapamazdı"

Fenerbahçeli Moussa Sow, 1-1 biten Trabzonspor maçını değerlendirdi ve seyircinin gelmemesine vurgu yaptı, "Eskiden rakipler Kadıköy'de 3 paz yapamazlardı..."dedi. Senegalli sezonun Fenerbahçe için kayıp olduğunu söyledi.

NTV Spor

27.05.2017 - 21:58

Sezon başından bu yana iyi görüntü sergilemediklerini söyleyen Moussa Sow, "Bugün de aynı görüntüyü sahaya yansıttık. Bütün sezon insanlara iyi imaj veremedik. Geçirdiğimiz sezon yüzünden moralimiz iyi değildi." dedi.

Adanaspor maçını kazanmak istediklerini kaydeden Sow, "Unutmak istediğimiz bir sezon. Bu üzüntü; futbolcular ve taraftarlar için geçerli. Her maçta elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Maçlara çıkarken de de takımdaki motivasyonu görüyorum ama bence birlik olamadık. Fenerbahçe'de eksik olan buydu. Eskiden Kadıköy'de rakipler bizden korkarlardı, karşımızda 3 pas yapamazlardı. Şimdi topu aldıklarında rahatça istediklerini yapıyorlar. Çıktığımız maçlarda o baskı şimdi eksik. Fenerbahçe bu konuda kendini geliştirmeli." diye konuştu. 

"Bu sezon, harcanmış bir sezon olarak geride kalıyor." ifadelerini kullanana Senegalli oyuncu, "Yeni bir sayfa açacağız. Bu sayfayı açarken de taraftarlarımıza ihtiyacımız olacak." ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...