Everton'da favori Pereira

İngiltere Premier League'de Marco Silva'yı gönderen Cenk Tosun'un takımı Everton'da menajerlik için en büyük favori Vitor Pereira...

NTV Spor 10.12.2019 - 13:43

Everton, görevine son verdiği Marco Silva'nın yerine menajer adaylarını belirlemeye devam ediyor. Everton, geçici menajer Duncan Ferguson'la Chelsea'yi 3-1 yenip küme düşme hattından kurtulsa da yönetim çalışmalara devam ediyor. Everton'daki 18 aylık dönemi Liverpool'a 5-2 yenildikleri maç sonrası sona eren Silva'nın yerine en büyük aday ise Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Vitor Pereira. Önde gelen güvenilir İngiliz basın kaynakları, Arsenal'den gönderilen Unai Emery, Bournemouth'un menajeri Eddie Howe'un da listede olduğunu yazarken; Vitor Pereira'nın favori olduğunu yazdı.

Sezon başında Valencia'dan gönderilen İspanyol Marcelino ile birlikte Everton'da 11 yıl görev yapan David Moyes'in de gündemde olduğu kaydedildi.

Porto'daki başarılarının ardından Everton'ın da gündemine gelen 51 yaşındaki Pereira, Manchester United'a giden DAvid Moyes'in ardından gündeme gelmiş; ancak Merseyside ekibi Roberto Martinez'de karar kıldmıştı.

Everton, Premier Lig'deki bir sonraki maçını Manchester United ile yapacak.

Sayfa Yükleniyor...