F.Bahçe'de yabancı bolluğu!

Fenerbahçe'de Holmen transferiyle birlikte yabancı sayısı 11'e yükseldi. Yeni sezonda 10 yabancıya izin olduğu için sarı-lacivertliler kontenjan açmak zorunda. Peki kim veya kimler gidebilir? İşte bu sorunun yanıtı...

NTV Spor 18.06.2013 - 01:25

Fenerbahçe'de Holmen'in gelişiyle yabancı sayısı 11 oldu. Cardozo'yu da kadroya katmak isteyen sarı-lacivertliler kontenjan açmak için bazi isimlerle yollarını ayıracak. İlk adaylar, Krasic, Stoch ve Cristian. Türkler'den de Semih ve Sezer'in ayrılması bekleniyor.

Transferin hızlı takımı Fenerbahçe, Bruno Alves ve Michal Kadlec'ten sonra Samuel Holmen ile anlaşırken, yabancı kontenjanında şişkinlik oluştu. Benfica ile Cardozo konusunda pazarlıklarını sürdüren sarı-lacivertliler, yeni sezonda 10 yabancı sınırlaması nedeniyle yer açmak zorunda. Bunun için bazı oyuncularla yollar ayrılacak. İlk aday Miroslav Krasic. Takım bulması söylenen Sırp oyuncu, Fenerbahçe'den aldığı ücreti veren olmadığı için henüz bir kulüple anlaşamadı.

YOBO DA GİDEBİLİR
Savunmaya Bruno Alves ile Kadlec'i alan Fenerbahçe, tatmin edici teklifler gelmesi halinde Joseph Yobo'yu da gönderebilir. Nijeryalı futbolcu, sakatlığı da bulunduğu için satılabilecekler listesinde yer alıyor.

CARDOZA PAZARLIĞI SÜRÜYOR
Orta sahada da yoğunluk olması nedeniyle, Cristian Baroni, Miroslaw Stoch ile Raul Meireles için gelecek teklifler de değerlendirilecek.

Cardozo pazarlıklarına Fenerbahçe ile Benfica'nin 10 milyon euro bonservis ücreti artı 3 milyon euro bonus üzerinde anlaşmaya yaklaştıkları öğrenildi. Sarı-lacivertlilerin bu transferi, UEFA'daki davanın görülmesinden sonra bitirmesi bekleniyor.

SEMİH VE SEZER HAZIRLIK KAMPINDA YOK
Fenerbahçe'nin bazı Türk oyuncularla da yolları ayırması gündemde. Gelen haberlere göre Semih Şentürk ile Sezer Öztürk, yeni sezon hazırlık kampına götürülmeyecek. Bu oyuncular için gelecek teklifler değerlendirilecek.

EN GÜÇLÜ ADAY YANAL
Yeni teknik direktörünü henüz açıklamayan Fenerbahçe'de Ersun Yanal ilk sıradaki yerini koruyor. Bir sürpriz isim gündeme gelmezse yönetimin Yanal'ı görev getirmesine kesin gözü ile bakılıyor.

Sayfa Yükleniyor...