Süper Lig | İstanbulspor Teknik Direktörü Fatih Tekke'den Trabzonspor sorusuna yanıt

İstanbulspor Teknik Direktörü Fatih Tekke, Ankaragücü mağlubiyetiyle ilgili, "Küçük hataların maliyeti bize fazla oldu." dedi. Fatih Tekke, Abdullah Avcı'nın ayrılığının ardından Trabzonspor'dan teklif almadığını söyledi.

NTV Spor 08.04.2023 - 19:40
Fatih Tekke'den Trabzonspor sorusuna yanıt

Spor Toto 'in 28. haftasında , Ankaragücü'ne konuk oldu.

İstanbulspor, rakibine 3-2 mağlup oldu ve sahadan yenilgiyle ayrıldı. Karşılaşmanın ardından İstanbulspor Teknik Direktörü , açıklamalarda bulundu.

Fatih Tekke, maç genelinde oynadıkları oyunun skorla eş değer olmadığını ifade etti.

Maçta etkili ataklar yaptıklarını vurgulayan Tekke, şunları söyledi, "Takımımızın yapısı, son dönemlerde oynadığımız oyunun gücü bu maçta da çok belirgin oldu. Üçüncü bölgedeki beceriksizliğimiz ve birinci bölgemizdeki kendi kalemizde gördüğümüz goller... Dolayısıyla puan alamadık. Oyuncularımdan gurur duyuyorum. Geldiğimizden bu yana yapmaya çalıştığımız şeylerden vazgeçmeleri çok değerli. Keşke bunu puan veya puanlarla taçlandırmış olsaydık. Küçük hataların maliyeti bize fazla oldu. Üç haftadır bunu böyle yorumlayabilirim. İyi yoldayız ama işimiz zor. 10-12 puan bizi ligde tutar diye düşünüyorum."

Fatih Tekke, bir basın mensubunun Abdullah Avcı sonrası 'dan teklif aldınız mı sorusuna, "Yok, herhangi bir teklif almadım." yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...