Fatih Terim'den transfer açıklaması

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme Turu'nda deplasmanda Azerbaycan'ın Neftçi takımı ile karşılaşacak.

NTV Spor 16.09.2020 - 17:27 | Son Güncelleme: 16.09.2020 - 18:34

Bakü'deki Bakü Olimpiyat Stadı'nda yapılacak müsabaka, TSİ 19.00'da başlayacak. Karşılaşma D Smart platformundaki Spor Smart kanalından yayımlanacak.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, karşılaşma öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın yeni sezondaki transfer çalışmalarını da değerlendiren Terim, ekonomik durum nedeniyle transferlerin kolay yapılmadığını belirtti. 

Transfer konusunda en iyisini yapmaya çalışacaklarını vurgulayan Terim "Umarım niyetimize uygun, hedefimize uygun bir şeyler yaparız. Galatasaraylılar şunu bilmeliler ki almış olmak için almak istemiyorum. Hem takımın yaş ortalamasını indirecek hem de Galatasaray'a değer kazandıracak bir takım planlıyoruz. Olursa olur, olmazsa bu kadroyla devam edeceğiz. Karalar da bağlamayız, söylenmeyiz de. Zor sezonu karşılayabilecek bir takım sayısal olarak tabii ki ben de istiyorum. Her mevkinin 2 adamı hazır olsun. Bizi Avrupa'dan son birkaç senedir ayıran en büyük özellik ekonomik koşullar. Aramızdaki makası açan en önemli konu budur. Bu parasal sıkıntı aşılmadığı sürece her kulübün işi zordur. Başta da biz olmak üzere" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...