Fatih Terim'den transfer müjdesi!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 1-0 kazandıkları Göztepe maçı sonrası transfer müjdesi verdi ve "Ndiaye, Pazartesi (bugün) veya Salı günü takıma katılacak" dedi.

NTV Spor 20.08.2018 - 00:21 | Son Güncelleme: 20.08.2018 - 10:43

İlk olarak Göztepe maçını değerlendiren Fatih Terim, "İki tarafın da eksikleri vardı. Buna rağmen keyifli ve mücadeleci bir maç oldu. Oyunu 2'ye taşıyamadığımız sürece sıkıntı yaşayacağız. Herkes için geçerli. İlk maçlar sıkıntılı zamanlardır. Üç puanlar çok çok önemli. İkinciyi bulabilsek çok farklı bir oyun ve sonuç olabilirdi." dedi. 

GÖZDAĞI VE TRANSFERE AÇIK KAPI
Transfer konusunda bazı oyunculara göz dağı veren Terim, yeni isimlere de açık kapı bıraktı. Galatasaray teknik patronu şöyle konuştu, "Bazı oyuncularımızın değerlendirmesini tekrardan yapacağımızdan herkes emin olabilir. Daha 10 günümüz var. Bir kaç eksiğimiz var. Bunları da yapmaya çalışacağız. Orta sahaya hücum yönü iyi bir isim, Nagatomo'nun arkasına bir sol bek ve stopere bir isim istediğimi yönetime bildirdim. Gitmek isteyen oyuncular da olacaktır. 31 Ağustos'a kadar vakit var. Profesyonel hayat, oluyor böyle şeyler." 

NDIAYE MÜJDESİ
Fatih Terim, Ndiaye'nin takıma katılacağını da belirtirken, "Ndiaye'nin idari şartları yerine geldiği zaman, salı günü takıma katılacak. Yüksek bedelle verdiğiniz bir oyuncuyu kiralık olarak bedelsiz almak da önemli." diye konuştu. 

Göztepe karşısında oyuncu performanslarını da değerlendiren Terim, "Emre ilk defa Galatasaray formasıyla tanıştı. Bafe (Bafetimbi Gomis) epeydir oynamıyordu. Daha iyi işler yapacak. Onyekuru, golü güzel attı. Maçı yüksek tempoda oynayan en iyi oyuncuydu. 20'ye yakın sprint attı. Bütün vazifelerine yaptı, görevine sadık kaldı. Bizim hedefimizi milli takım arasında onun fizik noksanlarını gidermekti ama daha önce bunu kazanacak gibi görünüyor." açıklamalarını yaptı. 

Sayfa Yükleniyor...