Felipe Melo finale giderse gözaltına alınacak!

Palmeiras'ın emektar yıldızı Felipe Melo takımıyla Libertadores Kupası finali heyecanı yaşayacak. Ancak Brezilyalı futbolcu finalin oynanacağı Uruguay'da gözaltına alınıp maçı kaçırabilir.

NTV Spor 08.10.2021 - 10:40

Galatasaray'ın eski yıldızı Felipe Melo, Palmeiras formasıyla ikinci Libertadore Kupası zaferine bir adım uzakta. Ancak Brezilyalı futbolcunun bu maçı kaçırma tehlikesi var.

Libertadores Kupası finalinde iki Brezilya ekibi Palmeiras ile Flamengo kozlarını paylaşacak. Dev finale Uruguay ev sahipliği yapacak.

Record gazetesinin Brezilya basınına dayandırdığı habere göre, Palmeiras'ın 38 yaşındaki futbolcusu Felipe Melo, Uruguay'daki finale giderse maçı kaçırabilir. Deneyimli futbolcunun ülkede gözaltına alınması bekleniyor.

2017'de Palmeiras ile Penarol arasında oynanan maçın sonunda saha karışmış ve futbolcular birbirine girmişti. Felipe Melo da rakip takım oyuncusunu yumruklamıştı. Olayın ardından birçok isim gözaltına alınırken Melo ise maçtan sonra kafileyle ülkeyi terk etmişti.

Uruguay'da devam eden dava kapsamında, Felipe Melo'nun gözaltına alınacağı konuşuluyor. Brezilyalı futbolcunun böyle bir durumda finali kaçırma olasılığı da bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...