Fenerbahçe'de Damien Comolli dönemi sona erdi

Fenerbahçe'de Damien Comolli dönemi sona erdi. Kulüpte 1.5 yıldır sportif direktörlük görevini sürdüren Fransız futbol adamı istifa etti.

NTV Spor 16.01.2020 - 12:34 | Son Güncelleme: 16.01.2020 - 15:55

Fenerbahçe'de sportif direktör Damien Comolli dönemi sona erdi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Fransız sportif direktörün istifa ettiği duyuruldu.

Daha önce Arsenal, Saint Etienne, Tottenham ve Liverpool gibi önemli kulüplerde görev alan Comolli, 2018'in Haziran ayından bu yana Fenerbahçe'de çalışıyordu.

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

''12 Haziran 2018 tarihinde kulübümüzde Sportif Direktör olarak göreve başlayan Sayın Damien Comolli bugün itibariyle görevinden istifa etmiştir.

Görev aldığı dönem boyunca özverili çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyor, gelecek kariyerinde başarılar diliyoruz.''

Simon Falette tartışması

>> Comolli: ''Simon Falette transferine başkan karar verdi''

Fenerbahçe'nin Simon Falette transferi tartışma yaratmış ve Comolli büyük eleştirilere maruz kalmıştı. Rogon menajerlik şirketiyle ilişkilendirilen Comolli bu olayların ardından Twitter hesabı açmış ve Rogon ile herhangi bir bağının bulunmadığını, Simon Falette transferine Başkan Ali Koç'un karar verdiğini ifade etmişti

Sayfa Yükleniyor...