Fenerbahçe'den Eljif Elmas açıklaması!

Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı, Serie A ekibi Napoli ile adı anılan Eljif Elmas hakkında önemli açıklamalarda bulundu

NTV Spor

17.07.2019 - 22:39 | Son Güncelleme: 17.07.2019 - 23:25

Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı, Süper Lig'de fikstür çekiminin ardından açıklamalarda bulundu.

Volkan Ballı, Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis'in "Eljif Elmas'ın takıma katılması an meselesi" sözlerinin hatırlatılması üzerine;

"Eljif Elmas için Napoli başkanının söylediğinin üzerine bir şey diyemem. Onun yaptığı açıklamadan sonra bekleyip görmek gerekiyor." dedi.

HABER - NAPOLİ BAŞKANI ELJIF ELMAS TRANSFERİNİ DOĞRULADI

VİDEO - VOLKAN BALLI'DAN NTV'YE ELJIF AÇIKLAMASI

"Kruse yarı Türk gibi"

Yeni transferler Kruse ve Muriç'in takıma kolay adapte olduğunu kaydeden Ballı, "İki oyuncu da aslında kolay adapte oldular. Bunun sebebi, Vedat biliyorsunuz Rizespor'da Türkiye Ligi'ni çok iyi biliyor, bizden biri. Karakter olarak da çok iyi. Ben takım menajeri olarak bize katılmasından dolayı çok mutluyum. Takım bütünlüğü açısından onun katkısı çok olacak. Karakteri iyi bir oyuncu. Max Kruse'ye gelirsek de Kruse yarı Türk gibi. Çayı nasıl içtiğini gördünüz. Almanya'da Türk arkadaşları çok fazla. Bizim takımımızda da Alman kökenli çok Türk oyuncu var. Kruse'den de çok memnunuz. Aynı zamanda lider oyuncular bunlar. Emre hakkında konuşmaya bile gerek yok. Bizim için çok değerli bir oyuncu. Hem saha içinde, hem saha içinde bize büyük destek verecek. Onun katılması bizim için büyük avantaj" diye konuştu.

"Gazişehir ile Trabzonspor maçının arasında fark yok"

Tüm maçların çok zor olduğunu söyleyen Ballı, "Ben geçen sene bunu yaşadım, önceki yıllarda da yaşadık. Anadolu takımları da son derece güçlü kadrolar kuruyorlar. Hiçbir maç kolay değil. İlk maç içeride, ligin yeni takımıyla oynayacağız. O maç da çok zor. Taraftarımızla buluşma açısından, destekleri açısından önemli. Gazişehir ile Trabzonspor maçının arasında fark yok. Tüm maçlar aynı, her takım için geçerli. Her takım önemli" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...