Sergen Yalçın'dan Ozan Tufan açıklaması

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, ara transfer döneminde Fenerbahçe'den Ozan Tufan'ın istediklerini söyledi.

NTV Spor

23.12.2018 - 12:27

1-1 sonuçlan Medipol Başakşehir maçından sonra beIN Sports açıklamalarda bulunan Sergen Yalçın, Fenerbahçe'den Ozan Tufan'ı istediklerini söyledi.

Transfer için gerekli girişimleri yaptıklarını belirten Sergen Yalçın; "Ozan Tufan'ı almak istiyoruz. Gereken hamleyi yaptık, Fenerbahçe'den haber bekliyoruz. Eğer Fenerbahçe oyuncuyu bırakmak isterse biz almak istiyoruz. Ozan çok değerli bir oyuncu. Yaşı henüz çok genç. İki sene öncenin en popüler oyuncusu. Çok iyi bir orta saha oyuncusu ama şu anda çok geriye gitti. Bu yaşta bir oyuncunun bu kadar geride olmaması gerekir. Ozan Tufan oyunsal anlamda benim için önemli bir oyuncu. 2 ay sonra eski Ozan Tufan'ı izlersiniz, hiç merak etmesin kimse" dedi.

HAKEM TEPKİ"BİZİ DURDURDU"
Sergen Yalçın maç sonrası hakem Ali Palabıyık'a da tepki gösterdi.

"Biz bu kadar mücadele veriyoruz bazı şeyler bu kadar ucuz olmamalı. İnisiyatif hakkı bu kadar karşı takıma kullanılmaz. Kendi sahamızda deplasman takımı gibi oynuyoruz. Bırak sen mücadeleyi yönet, savaş veriyoruz, kırmızı kart gidip VAR'a bakıyorsun. Bu kadar ucuz kırmızı kart olur mu? Bütün planımızı bozdu, durdurdu bizi son 10-15 dakika. Hakem arkadaşlardan rica ediyorum biraz daha dikkatli maç yönetsinler."

Sayfa Yükleniyor...