Eddie Howe Fenerbahçe'den iki futbolcu istiyor

Premier Lig'de etkileyici bir sezon geçirerek Şampiyonlar Ligi bileti almaya çok yakın olan Newcastle United'ta teknik direktör Eddie Howe'un, Fenerbahçe'den Arda Güler'in yanı sıra Ferdi Kadıoğlu'nu da kadrosunda görmek istediği iddia edildi.

Bora Eğriçayır - NTV Spor 11.05.2023 - 22:28
Son Güncelleme: 11.05.2023 - 22:35
Fenerbahçe'den iki futbolcu istiyor

'nin genç yeteneği ile İngiltere Premier Lig takımı 'ın ciddi şekilde ilgilendiği ileri sürüldü.

İngiliz basınından TEAMtalk'un haberine göre; Premier Lig'de etkileyici bir sezon geçiren ve şu anda 3. sırada bulunan Newcastle'da teknik direktör Eddie Howe, Şampiyonlar Ligi'ne uygun bir kadro oluşturabilmek adına şimdiden harekete geçti.

🟡FENERBAHÇE HABERLERİ🔵

"ARDA EN İYİ OYUNCULARDAN BİRİ OLMA POTANSİYELİNE SAHİP"

Haberde, yaz transfer döneminde "seçkin" oyuncuları kadrosuna katmak istediğini gizlemeyen Howe için Arda Güler'in uygun bir aday olduğu ifade edildi ve genç oyuncu için "Kesinlikle gelecekte en iyi oyunculardan biri olma potansiyeline sahip." yorumu yapıldı.

ARDA GÜLER'İN AİLESİYLE GÖRÜŞTÜLER

Newcastle yetkililerinin, Dubai'de Arda'nın ailesiyle transfer için bir ön görüşme yaptığı belirtilirken, 18 yaşındaki futbolcunun sözleşmesinde "1500 dakika süre almazsa 4.3 milyon sterline serbest kalır" maddesinin olduğu hatırlatıldı. Arda'nın bu süreyi doldursa bile fiyatının 17.3 milyon sterlin olacağı iddia edilerek, bu rakamın da Newcastle için sorun olmayacağı ifade edildi.

EDDIE HOWE FERDİ KADIOĞLU'NU DA İSTİYOR

Bu arada İngiliz kulübünün transfer etmek istediği tek Fenerbahçeli futbolcu Arda Güler değil. TEAMtalk'un iddiasına göre; Newcastle, bu yaz iki Fenerbahçeli gence imza attırmak istiyor. da Eddia Howe'un radarında.

➤ FENERBAHÇE FİKSTÜR

Sayfa Yükleniyor...