Fenerbahçe'den tek biletle 2 maç

Fenerbahçe - Kasımpaşa maçı için bilet alan sarı-lacivertli taraftarlar, aynı gün içinde Fenerbahçe Beko’nun Aliağa Petkim Spor maçına ücretsiz gidebilecek.

NTV Spor 03.10.2021 - 10:22

Bugün Süper Lig'de Kasımpaşa'yı konuk edecek Fenerbahçe, aynı gün akşam saatlerinde oynanacak basketbol maçı için bir kampanya düzenledi.

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan duyuru şu şekilde:

"Futbol Takımımızın 3 Ekim Pazar günü (yarın) Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde Kasımpaşa ile saat 16.00’da oynayacağı karşılaşmaya bilet alan taraftarlarımız; Fenerbahçe Beko’nun aynı gün içerisinde saat 20.15’te Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda Aliağa Petkim Spor ile oynayacağı ING Basketbol Süper Ligi ikinci hafta karşılaşmasını ücretsiz olarak izleyebileceklerdir.
 
Kulübümüzün hayata geçireceği bu adım sayesinde aynı gün hem futbol hem de basketbol heyecanına ortak olmak isteyen büyük Fenerbahçe taraftarları, Fenerbahçe – Kasımpaşa futbol maçının ardından Ülker Spor ve Etkinlik Salonu bilet gişesinden, TC kimlik numarası beyanıyla, basketbol maçı biletlerini teslim alabilir ve müsabakaya giriş yapabilirler.
 
Bu kampanya kapsamında futbol maçı biletleriyle salonumuza gelecek taraftarlarımız, salona geliş zamanlarına göre, Covid-19 tedbirleri kapsamında %50 olarak belirlenen salon kapasitesindeki uygunluk durumuna göre bilgilendirilecek ve en uygun kategorilere yönlendirilecektir."

Sayfa Yükleniyor...