"Fenerbahçe genlerinde bu olamaz"

UEFA Avrupa Ligi'nde Spartak Trnava'yı konuk edecek Fenerbahçe'de Hasan Ali Kaldırım maç öncesi soruları yanıtladı.

NTV Spor 03.10.2018 - 18:14 | Son Güncelleme: 03.10.2018 - 20:18

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi ikinci hafta maçında Spartak Trnava'yı ağırlayacak. Karşılaşma öncesi teknik direktör Phillip Cocu ile birlikte basın toplantısına katılan Hasan Ali Kaldırım, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Sarı-lacivertli kulübün hem ligde hem de Avrupa'daki aldığı sonuçlardan dolayı bir an önce çıkışa geçmek istediklerini belirten Hasan Ali şunları söyledi;

"Spartak Trnava maçında mutlaka kazanmalıyız. Şu andaki durumun farkındayız. Takım halinde sahada konuşacağız. Reaksiyon vererek acilen, bir çıkışa çıkmayı ümit ediyorum. Birbirimizle konuşuyoruz. Toplantılar yapıyoruz. Bireysel olarak bir tık daha üst seviyeye çıkması lazım. Daha fazla sorumluluk almalıyız. Bu bir takım oyunu. 2-3-4 kişiyle idare edebileceğimiz bir şey değil.

Yeni bir yapılanma içindeyiz. Şu anda bulunduğumuz durum çok farklı. Fenerbahçe genlerinde böyle başlangıçlar olamaz. Daha iyi bir takım olmalıyız. Birbirimize kenetlenmemiz lazım. İnşallah yarın iyi bir başlangıç yaparız. Şu anda Fenerbahçe'de 7. senem. Dönem dönem eleştiriler oldu. Bazen de iyi anlamda tepkiler oldu. Her zaman kendimi hazır tutmaya çalışıyorum. Oynayayım ya da oynamayayım, her zaman yüzde yüz hazır olmaya çalışıyorum. Bu bir takım sporu. Kendi üzerime düşeni yapıyorum. Bazen başarılı oluyorum bazen olamıyorum. Beşiktaş maçında iyi oynamış olabilirim ama sonuç olarak berabere kaldık. Bunun için sadece ben değil takım olarak bir adım daha atmamız gerekiyor."

VİDEO - COCU'NUN FENERBAHÇE'DE KALMA İHTİMALİ VAR MI?

Sayfa Yükleniyor...