"Fenerbahçe ile görüşeceğiz"

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, İrfan Can Kahveci transferi konusunda Galatasaray ile görüştüklerini, Fenerbahçe ile de görüşme yapacaklarını açıkladı. Gümüşdağ, milli futbolcuya yurtdışından da teklif olduğunu söyledi.

NTV Spor 27.01.2021 - 23:39 | Son Güncelleme: 28.01.2021 - 11:12

Süper Kupa maçı sonrası Trabzonspor'u ve bordo-mavili takımın teknik direktörü Abdullah Avcı'yı tebrik eden Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ "Hakem konusuna girmeyi gerekli bulmuyorum. Kartlar ağırdı, ağır değildi, bunları uzun uzadıya konuşmaya gerek yok. Trabzonspor kazanmış durumda. Trabzonspor'u ve Abdullah Avcı'yı tebrik ediyoruz" ifadelerini kullandı.  

Maçta eksiklerinin çokluğuna vurgu yapan Gümüşdağ "Edin Visca, İrfan Can, Rafael, Nacer Chadli... 8-9 oyuncumuz sakattı. Sahadaki oyuncularımız da elinden gelen çabayı gösterdiler. Ellerinden gelen mücadeleyi gösterdiler ama olmadı. Yapacak bir şey yok" dedi. 

Transferde ismi Galatasaray ve Fenerbahçe ile anılan İrfan Can Kahveci hakkında da açıklamalar yapan Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ "İrfan Can Kahveci'nin transferi gündemde bayağı yoğun geçiyor. İrfan'a şu anda yurt dışından teklif var. Görüşmeler devam ediyor. Mustafa Bey (Cengiz) ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak geldiler, konuştuk. Onlar tekliflerini söylediler. Fenerbahçe'nin de bize resmi görüşme talebi oldu. Onlara da bugünlerde bir randevu verip görüşeceğiz. Hepsini 1 Şubat'a kadar konuşmak zorundayız" dedi. 

Transfer için para mı yoksa takas mı konuşulacağı sorusuna yanıt veren Göksel Gümüşdağ "Burada hiç rakam söylemeyeyim. Galatasaray ile yaptığımız görüşme var. Fenerbahçe ile de görüşeceğiz. Görüştükten sonra kendileri bunu kamuoyuna açıklarlar" şeklinde konuştu. 

"Takası kabul edecek misiniz?" sorusu üzerine de Göksel Gümüşdağ "Teklifler var. Hem işin parasal kısmı var hem de oyuncu takasında bulundular. Olabilir de olmayabilir de" yanıtını verdi. 

Sayfa Yükleniyor...