"Fenerbahçe karşılaşması büyük bir maç olacak"

Beşiktaş'ın Medipol Başakşehir'i 3-2 yenerek Ziraat Türkiye Kupası'nda finale yükseldiği maç sonrası Kevin N'Koudou "Tek diyebileceğim tüm takımı ve takım arkadaşlarımı kutluyorum. Finali, bütün camiaya hediye edebiliriz. Finale çıkmak ve finalde olmak güzel. Şu anda biraz dinhlenip pazar günkü büyük derbiye odaklanacağız" dedi.

NTV Spor 17.03.2021 - 00:05

Takımda Fransızca konuşanların başarıdaki paylarının sorulmasü üzerine ise orta saha oyuncusu, "Bizim bir etkimiz olduğu bir gerçek. Aynı dili konuşuyoruz. Birbirimizle aynı dili konuşmamız da takıma yansıyor. Ben güleryüzlü olmaya ve takım arkadaşlarımı etkilemeye çalışıyorum. Biz takım arkadaşından çok aile gibiyiz. Bu da sahaya yansıyor" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe derbisiyle ilgili düşüncülere sorulan Kamerun asıllı Fransız futbolcu, "Fenerbahçe maçı büyük bir maç olacak. Ama maça birazcık daha taze çıkmak içtin biraz dinlenme süresi olacak. Maç hemen değil. Haftasonuna kadar düşünecek zamanımız var" dedi.

N'Koudou son olarak da "Mensah büyük annesini kaybetmişti. Bu galibiyeti ona armağan ediyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...