Süper Lig | Alanyaspor'da Daniel Candeias: Taraftarlarımızın hepsinin destek vermesini istiyoruz.

Alanyaspor'da Daniel Candeias, Fenerbahçe'yle zor bir maça çıkacaklarını belirterek, "Taraftarlarımızın hepsinin destek vermesini istiyoruz. Taraftarlarımız yanımızda olsun, bizler de bu maçı bir şekilde kazanmanın yollarına bakalım." dedi.

NTV Spor 16.03.2023 - 16:23

Spor Toto Süper Lig'de 19 Mart Pazar günü Fenerbahçe'yi ağırlayacak Alanyaspor'da Daniel Candeias, Akdeniz ekibinin bugün gerçekleştirdiği antrenman öncesinde açıklamalarda bulundu.

Candeias, taraftarların desteğine ihtiyaçları olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti, "Stadı doldurup bizim kazanmamıza yardımcı olsunlar. Fenerbahçe maçına iyi odaklanıp üç puanı almaya çalışacağız. Tabii ki Fenerbahçe ve Galatasaray gibi büyük maçlarda stat doluyor ama taraftarlarımızın hepsinin destek vermesini istiyoruz. Taraftarlarımız yanımızda olsun, bizler de bu maçı bir şekilde kazanmanın yollarına bakalım."

Öte yandan turuncu-yeşili takım, Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Fenerbahçe ile 19 Mart Pazar günü Kırbıyık Holding Stadı'nda yapacağı maçın hazırlıklarını teknik direktör Ersun Yanal gözetiminde sürdürdü.

Isınma hareketleriyle başlayan idman, pas ve taktik çalışmayla tamamlandı.

Sayfa Yükleniyor...