"Fenerbahçe'nin içini dışını neler yaşadığını çok iyi bilmekteyim"

Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel, Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Demirel, "Fenerbahçe'nin içini dışını neler yaşadığını çok iyi bilmekteyim" yorumunda bulundu.

NTV Spor 22.12.2021 - 19:20

Süper Lig'in 18. haftasında Fatih Karagümrük ve Fenerbahçe, Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda karşı karşıya geliyor. Karagümrük'ün teknik direktörü Volkan Demirel, teknik direktörlük kariyerinin 2. maçında efsanesi olduğu takıma karşı sahaya çıkıyor.

"Bugün daha farklı duygular içindeyim" diyen Volkan Demirel, "Beni ben yapan Fenerbahçe'dir. Şimdi farklı bir yoldayım. Fenerbahçe'den ayrılırken hedeflerim olduğunu söylemiştim. Şimdi kanatlarımla beraber uçmaya çalışıyorum." diye konuştu.

Rakibi Fenerbahçe'yi değerlendiren 40 yaşındaki çalıştırıcı, "Fenerbahçe'nin içini dışını neler yaşadığını çok iyi bilmekteyim. Ama şu an tamamen kendi takımımla alakalı düşüncelerim var. Elimden gelen mücadeleyi yapmak için çalışacağım. Fenerbahçeli taraftarların bana desteklerini biliyorum. Teknik direktörlük yolunda benimle olduklarını biliyorum. İnşallah iki takım içinde iyi maç olur. Futbolda 3'lü, 4'lü savunma yok bence. Onlar kendi sistemleriyle biz kendi sistemimizle çıkacağız." dedi.

Sayfa Yükleniyor...