Fenerbahçe'nin kapısından döndü, Sarı Lacivertliler'i yıktı

Trabzonspor'da sezona çok iyi başlayan ve kariyerinin en iyi sezonunu yaşayan Anastasios Bakasetas, geçen sezon Fenerbahçe'nin kapısından döndü. Yunan oyuncu, Sarı Lacivertliler'e sıcak baktı; ancak transfer gerçekleşmedi.

NTV Spor 19.10.2021 - 14:54

Anastasios Bakasetas, bu sezonki performansıyla takımını taşıyan isim oldu. Trabzonspor'un 9. hafta sonundaki liderliğinde baş rol oynayan Bakasetas, 7 gol ve 3 asist ile toplam 10 gole katkı yaptı.

Fenerbahçe maçında biri penaltıdan iki golle yıldızlaşan Anastasios Bakasetas geçen sezon Sarı Lacivertliler'in kapısından döndü. Erol Bulut'un çok istediği oyuncu da Fenerbahçe'ye gelmeye sıcak baktı. Ancak transfer gerçekleşmedi ve oyuncu 3 milyon Euro transfer bedeliyle Trabzonspor'un yolunu tuttu.

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu da o dönem transfer olasılığıyla ilgili konuşurken; "Bakasetas için kulübümüze hiçbir resmi teklif gelmedi. Sezon öncesi kamp döneminde Fenerbahçe ilgilendiğini söylemişti ama resmi teklif gelmedi. Bizim istediğimiz rakamlar belli. Bakasetas'a ciddi bir teklif gelseydi değerlendirebilirdik" ifadelerini kullanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...