Fenerbahçe soyunma odasında neler konuşuldu?

Fenerbahçe, Süper Lig'in 5. haftasında Medipol Başakşehir 2-0 kaybederek bu sezonki ilk yenilgisini aldı. Maç sonu başkan Ali Koç ve Pereira'dan takıma tam destek geldi.

NTV Spor 20.09.2021 - 12:40 | Son Güncelleme: 20.09.2021 - 12:48

Fenerbahçe'de kaybedilen Medipol Başakşehir maçı sonrası teknik direktör Vitor Pereira ve başkan Ali Koç, takıma sahip çıktı.

Oyuncularını tek tek teselli eden Pereira, "Bugün iyi değildik, kendi kimliğimizden uzaktık, özellikle ilk yarıda uyuduk ve 45 dakikayı rakibe hediye ettik. İkinci yarı biraz toparlansak da gerçek oyunumuz bu değil. Frankfurt karşısında yüksek şiddetli bir oyun oynadık bu açıdan değerlendirdiğimizde anlaşılabilir bir durum. Kafamızı kaldırıp önümüze bakacağız, takım ruhu, birbirimize inanç ve özgüvenle önümüzdeki maçtan itibaren Fenerbahçe gibi oynamaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Soyunma odasına giden başkan Ali Koç da takıma sahip çıktı.

Koç, "Kazanırken de kaybederken de biz bir takımız. Geçtiğimiz yıl savaşmayan görüntüye nazaran bu yıl ilk 5 maçta sahada savaşan, kaybetmeyi kabullenemeyen takım görüyoruz, bundan dolayı da size güveniyoruz. Sık maç trafiğinde bu tip kötü maçlarında oynanabilir bu normal. Teknik heyete ve sizlere yönetim olarak güvenimiz tamdır, üzüldük ancak bizim için yarından itibaren yeni bir gün başlıyor" sözleri ile oyuncularına moral verdi.

Teknik direktör Vitor Pereira takımın mental ve fiziksel yorgunluğunu gözlemlemesi üzerine takıma bir günlük izin verdi ve oyuncularını bu süreyi aileleri ile birlikte geçirmeleri konusuda yönlendirdi.

Sayfa Yükleniyor...