Martin Skrtel: Fenerbahçe sözleşmemi uzatmadığında üzüldüm

Medipol Başakşehir'in Slovak defans oyuncusu Martin Skrtel, BeIN Sports'taki programda Fenerbahçe ile sözleşme yenilemememisinden duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

NTV Spor 27.07.2020 - 21:23

Başakşehir ile şampiyonluk sevinci yaşayan Martin Skrtel, Fenerbahçe ile ayrılık sürecini anlattı. 35 yaşındaki defans oyuncusu, "Fenerbahçe sözleşmemi uzatmadığında üzüldüm" dedi. Slovak oyuncu, "2-3 ay Fenerbahçe ile görüştüm. Bir nedenden, kontratımı uzatmama kararı aldılar" diye konuştu.

"Hayatta her şeyin bir sebebi vardır" ifadelerinu kullanan Skrtel, "Bu bana Başakşehir ile şampiyonluğun kapılarını açtı" açıklamasını yaptı.

UEFA Avrupa Ligi'nde Kopenhag'ı eledikleri takdirde muhtemel rakip olarak Manchester United'ın gelecek olmasını da değerlendiren Martin Skrtel,

"Eğer Kopenhag'ı elersek burası önemli. Hala önümüzde zorlu bir karşılaşma var. Oraya gidip rakibimizi yenmek zorundayız. Kaliteli bir ekiple karşı karşıya geleceğiz; ama bir sonraki tura çıkarsak Manchester United'la karşı karşıya gelme şansımız olacak.

Sadece ben değil tüm takım arkadaşlarım için iyi bir deneyim olacağını düşünüyorum. Liverpool (2008-2016'da formasını giydi) ile Manchester United arasındaki rekabet gerçekten çok büyük. Bunu Fenerbahçe-Galatasaray derbisine, büyük bir derbi rekabetine benzetebiliriz. Özellikle benim açımdan onlarla karşı karşıya gelirsek, oları bu turnuvanın dışına itmek benim için çok çok önemli olur" yorumunu yaptı.

Sayfa Yükleniyor...