Fenerbahçe haberleri: Ömer Faruk Beyaz'dan veda

Fenerbahçe ile sezon sonu biten sözleşmesini uzatmayan ve Almanya'nın Stuttgart takımına transfer olan Ömer Farik Beyaz, Sarı Lacivertli taraftarlar için bir veda mesajı yayımladı.

NTV Spor 01.06.2021 - 22:24 | Son Güncelleme: 01.06.2021 - 22:34

Fenerbahçe alt yapısından yetişen ve A Takıma kadar yükselen Ömer Faruk Beyaz, bu sezon sona eren sözleşmesini kulübün teklifine karşın uzatmadı. Genç futbolcu, Almanya'nın Stuttgart takımıyla 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Geçen hafta transferiyle ilgili olarak Anadolu Ajansı'na konuşan genç futbolcu, "Fenerbahçe benim evim. Orada büyüdüm, her şeyi Fenerbahçe'de öğrendin. Fenerbahçe, benim için çok büyük öneme sahip. Ancak kariyerime yurt dışında devam etmek istedim. Şu an için her şey benim adıma iyi gidiyor. İnşallah böyle devam eder" demişti.

Geleceğin en önemli isimlerinden biri olarak gösterilen Ömer Faruk Beyaz, Fenerbahçeli taraftarlar için bir veda mesajı yayımladı.

Ömer Faruk Beyaz, sosyal medyadan yaptığı açıklamada,

"Büyük Fenerbahçe’nin Büyük Taraftarı,
Bugün resmî olarak kulübüm Fenerbahçe’den ayrılıp yeni bir maceraya atılıyorum. Seçtiğim bu yol kimilerinizi kırmış, kimilerinizi üzmüş olabilir ancak ben kariyerim için en doğrusu olduğunu düşündüğüm Avrupa hayalimi gerçekleştirmek üzere yola çıkıyorum. Başta başkanım Ali Koç olmak üzere gerek A takımda gerek altyapıda üzerimde emeği olan herkese ve son olarak bütün taraftarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...