Figo’nun ekibi Trabzon’da yetenek avında!

Figo, Inter Milan’ın yaz kampına yerleştireceği yetenekli Türk çocuklarını Forum AVM’lerde seçecek.

NTV Spor

10.10.2011 - 13:29

Figo, Inter Milan'ın yaz kampına yerleştireceği yetenekli Türk çocuklarını Forum AVM'lerde seçecek.

Forum Alışveriş Merkezleri, futbol tarihinin en önemli futbolcularından Luis Figo ile yetenekli gençlere hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunuyor. “Figo Seni Forum AVM'lerde seçsin, hayallerin gerçek olsun” sloganı ile düzenlenen projenin ikinci ayağı
Forum Trabzon'da yapılacak.

İlki İstanbul'daki Marmara Forum'da gerçekleştirilen Inter Milan yaz kampı seçmelerinin ikinci ayağı, Forum Trabzon'da yapılıyor. 30 Eylül - 16 Ekim tarihlerinde yapılacak olan seçmelerde, alışveriş merkezinde kurulacak özel sahada 8 – 16 yaş arası çocuklar bire bir maç yapacak ve futbol yeteneklerini sergileyecekler. Alandaki kameralar maç yapan çocukları kaydedecek. Görüntüler daha sonra Figo ve ekibi olan profesyoneller tarafından izlenerek, genç yetenekler değerlendirilecek. Figo ve ekip tarafından seçilen bir yetenekli çocuk Inter Milan' ın yaz kampına gitme hakkı kazanacak.

Proje Anadolu'yu gezecek!
Marmara Forum'da başlayan seçmeler Forum Trabzon'un ardından Forum Ankara, Forum Kapadokya, Forum Mersin, Forum Bornova, Forum Aydın, Forum Çamlık, Forum Kayseri olmak üzere Anadolu'daki tüm Forum Alışveriş Merkezleri'nde gerçekleşecek. Böylece Türkiye'nin yetenekli çocukları bu proje ile hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalayacak.

Seçmeler sonunda her Forum Alışveriş Merkezinden 1 çocuk belirlenecek ve toplam 10 yetenekli çocuk, 2012 yaz döneminde İtalya'nın ünlü takımı Inter Milan'ın yaz kampına gönderilerek, yeteneklerini sergileyecekler. Başarılı olarak kendilerini kanıtlayan Türk gençleri, Inter Milan'ın genç takımına girme fırsatını yakalayacak.

Figo, Şubat 2012'de de Forum İstanbul'da olacak
Şubat 2012'ye kadar devam edecek olan seçmeler sonunda tüm Forum Alışveriş Merkezleri'nden seçilecek toplam 10 genç, Forum İstanbul'da düzenlenecek gösteri maçında Luis Figo ile bir araya gelecek.

 

Sayfa Yükleniyor...