Fikret Orman'dan Şenol Güneş açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, A Milli Takım teknik direktörlüğüne getirilen Şenol Güneş'in Haziran ayına kadar takımın başında kalacağını açıkladı.

NTV Spor

28.02.2019 - 16:56 | Son Güncelleme: 28.02.2019 - 17:13

Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı'ndan istifa etmesinin kendisi için sürpriz olduğunu söyledi.

Orman, Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı'nın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman, Demirören'in istifasını toplantı esnasında öğrendiklerini belirterek, "Bu, hiç beklemediğim bir sürpriz. Hiç tahmin etmediğim, aklıma bile gelmeyen bir sürpriz. Hayırlısı olsun. Yüzde yüz bir gerekçeleri vardır. Bununla alakalı hiçbir şey konuşmadık. Bundan sonraki süreçte Türk futbolu için hayırlısı olsun. Yıldırım Demirören'e de yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Hüsnü Güreli de yeni federasyon başkanımız olmuş. Ona da hayırlı olsun diyorum." ifadelerini kullandı.

TFF'nin, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'i 1 Haziran'dan itibaren geçerli olmak üzere A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü olarak açıklamasıyla ilgili de değerlendirmede bulunan Fikret Orman, "Şenol Güneş, Haziran ayına kadar takımda kalacak. Kulübümüz Şenol Güneş ile ilgili bir açıklama yapacak." açıklamasanı yaptı. 

Sayfa Yükleniyor...