"Final havasında geçecek"

Eskişehirspor'la karşılaşacak Akhisar Belediyespor'un teknik direktörü Cihat Arslan, müsabakaya Akhisar'ı en iyi şekilde temsil etmek ve galibiyet için çıkacaklarını bildirdi.

NTV Spor

08.03.2016 - 20:44

Eskişehirspor maçı hazırlıklarına Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde başlayan Akhisar Belediyespor'un teknik direktörü Arslan, antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'ye kendi sahalarında 3-0 kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Arslan, bu hafta konuk olacakları Eskişehirspor'da futbolcu olarak mücadele ettiğini hatırlatarak, Eskişehirspor taraftarının Türkiye'de markalaşmış gruplardan birisi olduğunu kaydetti.

Eskişehirspor camiasını sevdiğini ifade eden Cihat Arslan, şöyle konuştu:

"Her şeyden önce rakibimize saygı duymamız lazım. Onlar da ligde kalmak için mücadele veriyor. Bu maçın hem bizim için hem de Eskişehirspor için final havasında geçeceğini söyleyebiliriz. Biz her zaman olduğu gibi bu maça da Akhisar'ı en iyi şekilde temsil etmek ve galip gelmek için çıkacağız."

Akhisar Belediyespor'da tedavisine Brezilya'da devam edilen Douglao'nun yanı sıra sakatlığı bulunan Alper Uludağ da çalışmaya katılmadı. Sami ise takımdan ayrı çalıştı.

 

Sayfa Yükleniyor...