Frey'den 4 yıllık imza ve iddialı mesajlar!

Fenerbahçe, forvet oyuncusu Michael Frey ile 4 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Sportif Direktör Damien Comolli Frey'e övgüler yağdırırken; İsviçreli oyuncu, Gollerimi atacağım ve takımıma puanlar kazandıracağım" dedi.

NTV Spor 24.08.2018 - 18:10 | Son Güncelleme: 24.08.2018 - 20:11

Fenerbahçe, FC Zürich'ten bonservisiyle transfer ettiği Michael Frey ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Sabah sağlık kontrolünden geçtikten sonra kendisini Fenerbahçe'ye bağlayan imzayı atan Frey daha sonra Ülker Stadyumu'nu gezdi.

"FREY ÇOK GÜÇLÜ VE ÇOK YENETEKLİ"
İmza töreninde Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli de hazır bulundu. Frey'in transfer sürecini anlatan Comolli, "Yönetim Kurulumuz takıma takviye yapma konusunda ne kadar kararlı olduğunu gösterdi. Bizim için çok önemli bir transfer oldu. Bu pozisyonda gerçekten yetenekli ve genç oyuncular bulmak çok zordur. Kendisi bize genç ve taze bir kan olacak” ifadelerini kullandı.

Michael Frey’in özelliklerinden de bahseden Comolli, “Gördüğünüzde ne kadar güçlü olduğunu hemen fark ediyorsunuz. Fiziksel olarak gerçekten çok güçlü bir oyuncu. Topsuz oyunda çok sert. Rakip defansı çok rahatsız eden bir isim. Aynı zamanda toplu oyunda çok yetenekli ve golde çok becerikli bir oyuncu” diye konuştu.

Frey’in çok büyük katkı sağlayacağını ve aynı zamanda çok büyük bir yatırım olacağını belirten Comolli, “Kendisi çok genç ve gelişmeye çok açık bir oyuncu. İleride bu kulübün çok büyük bir değeri olacaktır” dedi.

Taraftarların heyecanına da değinen Comolli, “Takımıza kattığımız isimler çok yönlü isimler. Hem katkı sağlayabiliyorlar hem de direkt gol atacak isimler. İleride kendilerini geliştirip daha değerli hale gelecekler” diyerek sözlerini noktaladı.

MICHAEL FREY: ÇOK MUTLUYUM
Fenerbahçe'nin yeni golcüsü ise duygularını anlatırken iddialı mesajlar verdi ve "Çok mutluyum. Kendimle gurur duyuyorum. Geçen sene iyi bir sezon geçirdim. Aynı şekilde çalışmaya devam edeceğim. Gollerimi atacağım ve bu sayede takımıma puanlar kazandıracağım. Hep beraber çalışır ve birlik olursak başarıya ulaşacağımızı, istediğimizi elde edeceğimizi düşünüyorum" dedi.

Sayfa Yükleniyor...