Frey: "Önemli olan kimin gol attığı değil..."

Fenerbahçeli Michael Frey, Ersun Yanal'la çıkışa geçecekleri görüşünde. İsviçreli futbolcu daha çok gol atmak istemesine karşın, "Önemli olan kimin gol attığı değil, bizim daha çok pozisyon üretmemiz" dedi.

NTV Spor 07.01.2019 - 14:54 | Son Güncelleme: 07.01.2019 - 15:11

Fenerbahçe'nin İsviçreli golcüsü Michael Frey, "Sıralamada iyi bir yerde değiliz, herkes bunun bilincinde" dedi.

Kulüp televizyonuna konuşan 24 yaşındaki futbolcu, teknik direktör Ersun Yanal'la çıkışa geçeceklerini söyledi.

"Bize sık sık nasıl bir kulüpte olduğumuzu hatırlatıyor. Onun anlattıklarından sonra, çok daha fazla çalışmamız gerektiğini daha iyi anlıyoruz. Sonuçta Ersun Yanal burada şampiyonluk yaşamış, başarılı bir teknik direktör. Birlikte çok fazla antrenman yapamadık ama istediklerini tam anlamıyla kavradıktan sonra, oyun planını düşünmeden sahaya yansıtabileceğiz."

Frey, hem takım hem de bireysel hedeflerini anlattı.

"Sıralamada iyi bir yerde değiliz. Bu kesin. Hepimiz bunun bilincindeyiz. Şimdi maç maç düşünüp alabildiğimiz kadar puan almamız ve sıralamada yükselmemiz gerekiyor. Ayrıca Türkiye Kupası'nı kazanabiliriz. Avrupa Ligi'nde de şansımız sürüyor. Benim şu ana kadar beş golüm var ve daha çok gol atmak istiyorum. Ama önemli olan kimin gol attığı değil, bizim daha çok pozisyon üretmemiz."

Fenerbahçe taraftarının her maçta Ülker Stadı’nı doldurduğunu belirten Michael Frey, gördükleri sevginin karşılığını vereceklerini sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...