2022 Dünya Kupası | Futbolcular Dünya Kupası stadyumlarından şikayetçi

Brezilya Milli Takımı'nda Anthony, 2022 Dünya Kupası'nın oynandığı stadyumların havalandırma konusunda yetersiz olduğunu ve bu durumun hastalığa yol açtığını söyledi. Anthony, birçok oyuncunun da bu durumdan şikayetçi olduğunu belirtti.

NTV Spor 29.11.2022 - 18:25
Son Güncelleme: 29.11.2022 - 18:32

2022 Dünya Kupası G Grubu'nda Sırbistan'ın ardından İsviçre'yi de mağlup ederek adını son 16'ya yazdıran Brezilya'da bazı oyuncular stadyumlardaki havalandırmadan şikayetçi.

Konuyla ilgili ESPN'in Brezilya edisyonuna açıklamalarda bulunan Anthony, "Bu durum biraz zorlayıcı. Kendimi kötü hissettiğim birkaç gün oldu. Toparlanmaya çalışıyorum ve hazır hale geleceğim. Kendimi biraz rahatsız hissediyordum ve boğazımda ağrı vardı. Stadyumlardaki havalandırma etkiledi. Sadece ben değil. Diğer oyuncular da bu durumdan şikayetçi ve bazıları öksürüyordu." dedi.

🏆 2022 DÜNYA KUPASI HABERLERİ

Brezilya Milli Takımı'yla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Anthony, "Bu takımın bir parçası olmak benim için gurur verici. Bundan dolayı çok mutluyum. Bana ne zaman ihtiyaç duyulursa hazır olacağım". ifadelerini kullandı.

Katar'da devam eden 2022 Dünya Kupası'nda Brezilya, grup etabının son maçında Kamerun'la karşılaşacak.

Sayfa Yükleniyor...