Futbolcular izinde Pereira mesaide!

Fenerbahçe'de futbolcuların izni devam ederken teknik direktör Vitor Pereira Osmanlıspor'a çalışıyor.

NTV Spor

26.03.2016 - 23:18

Milli maçlar için lige verilen arada teknik direktör Vitor Pereira'nın futbolcularına verdiği üç günlük izin devam ediyor. Çalışmalara salı günü yeniden başlayacak futbolcular bir yandan dinlenirken, bir yandan da aileleriyle vakit geçirme fırsatı buluyor.

Ancak teknik direktör Vitor Pereira bu arada ekibiyle birlikte rakip analizine devam ediyor. 3 Nisan Pazar günü Osmanlıspor'u konuk edecek Fenerbahçe'nin teknik ekibi videolar üzerinden Osmanlıspor'u çalışıyor. Bu analizde Osmanlıspor hem tek tek futbolcular bazında hem de takım stratejisi bakımından değerlendirmeler yapılıyor. Pereira bir yandan yardımcılarından gelen raporları incelerken bir yandan da rakibin stratejisine karşı neler yapmaları gerektiği konusunda çalışmalar yapıyor.

Milli takımlardaki futbolcuların da hem fiziksel durumlarını hem de performanslarını takip eden Vitor Pereira, bu oyuncuları da yakından takip ediyor. Özellikle sakatlığı nedeniyle milli takıma fiziksel olarak hazır olmadan giden Gökhan Gönül'ün durumu hakkında bilgi alan Pereira, milli takımlara giden oyuncuların sakatlık yaşamaması nedeniyle memnun oldu.

Pereira Osmanlıspor maçı antrenmanlarına milli takımdan gelecek oyuncuların kondisyon durumlarına göre şekil verecek.

Sayfa Yükleniyor...