"Galatasaray'a gol atmak rüyamdı"

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, galibiyetini değerlendirirken, "Galatasaray'a gol atmak en büyük rüyalarımdan biriydi" dedi.

NTV Spor

20.11.2016 - 22:49

Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 2-0 yendiği maçın gollerini atan Robin van Persie, galibiyetle ilgili duygularını anlatırken, "Gerçekten kendimi harika hissediyorum. Bu maçta gol atmak ve galip gelmek en büyük rüyalarımdan biriydi. Daha önce de derbi maçları oynadım ama böyle bir atmosfer görmedim. Bu atmosfer benim için çok önemliydi. Çok gururluyum golleri attım. Ama galibiyet daha önemliydi. Ligin üstündeki gruba daha da yaklaştık." dedi.

Gerçek Fenerbahçeli olduğu yorumu üzerine Hollandalı yıldız, "Biliyorum, bunu bana bir çok insan söylemişti. Bunu sık sık bana hatırlatıyorlardı. Bu biraz da bende baskı da oluşturdu. Galatasaray'a gol atmayı çok istiyordum. İlk golden sonraki kutlamam benim için gol atmamın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. 25 milyonun üzerinde Fenerbahçe taraftarının bu maçı izlediğini biliyorum. Harika bir takıma sahibiz. Dünyanın her tarafındaki Fenerbahçe taraftarını mutlu ettiğimiz için mutluyum. Galatasaray'ı yenmenin onlar için ne demek olduğunu biliyorum." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...