Arda Turan: Galatasaray'a nasıl hizmet etmem gerekirse öyle ederim

Arda Turan, katıldığı Instagram yayınında Galatasaray hakkında konuştu ve sarı-kırmızılı takıma nasıl hizmet etmesi gerekiyorsa öyle edeceğini söyledi.

NTV Spor

05.04.2020 - 20:49 | Son Güncelleme: 05.04.2020 - 20:53

Medipol Başakşehir ile yollarını ayırdıktan sonra herhangi bir takıma imza atmayan Arda Turan açıklamalarda bulundu.

Spor Arena'nın Instagram hesabındaki canlı yayına katılan Arda Turan, Galatasaray'la ilgili konuşurken corona virüsü atlatan Fatih Terim'le görüştüğünü de belirtti.

''Galatasaray'a nasıl hizmet etmem gerekirse öyle ederim''

"Galatasaray her zaman benim camiam. Bunu her zaman söylüyorum zaten. Orada olsam da olmasam da söylüyorum. Galatasaray'a nasıl hizmet etmem gerekirse öyle ederim. Gerekirse tribünden gider desteklerim. Bunu Atletico Madrid'de de, her zaman söyledim."

"Gelecek sene Galatasaray'da oynayacak mıyım bilemiyorum. Başkanın ve hocanın sözlerinin üzerine bir şey diyemem. Beni çağırırlarsa giderim, çağırmazlarsa da tribün orada gider desteklerim. Bu her zaman böyleydi"

''Uzun bir dönem sessizdim''

"Uzun bir dönem sessizdim. Zaten oynamıyordum ve oynamıyorken çok fazla konuşmak istemiyordum. Şimdi böyle bir süreçte insanlara moral olur, değişiklik olur diye konuşuyorum. İspanya'daki arkadaşlarımla konuşuyorum. Onların durumu daha zor, sokağa çıkma yasağı var."

''Fatih Hocam zaten güçlüdür''

"Fatih hocamla mesajlaşmıştık. Sağlık durumu iyiye gidiyor şükürler olsun. Ailesi de bilgilendiriyor. Hocam zaten güçlüdür."

"Fatih hocaya saygı ve sevgide kusur etmem. Bazı sorunlar olmuş olabilir ama sevgi ve saygı hep olmuştur. Bazı insanlar hayatınızda olunca hep sizi mutlu eder. O da öyle bir insan."

''Nerelerden dönmüşüz, koronadan mı dönemeyeceğiz''

"Geçen gün 2008 maçlarını izliyordum. Nerelerden dönmüşüz, koronadan mı dönemeyeceğiz. İsviçre maçını izledim, çok kötü oynamışım. Hocam iyi dayanmış yani bana. Sonra golü atmıştım, tecrübe işte."

Sayfa Yükleniyor...