Galatasaray Haberleri | Yıldız oyuncunun satışına izin çıkmadı

Galatasaray'ın imza attırmaya çalıştığı Nicolae Stanciu için Slavia Prag'dan açıklama geldi.

NTV Spor 21.07.2021 - 20:36

TRANSFER HABERLERİ

Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Rumen futbolcu Nicalae Stanciu için Slavia Prag kararını verdi.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada 28 yaşındaki futbolcunun satışı için toplanan yönetim kurulunda transfer için onay çıkmadığını duyurdu.

Slavia Prag Yönetim Kurulu'nda oybirliği ile Stanciu'nun takımda kalmasına karar verdiklerini söyleyenkulüp başkanı Jaroslav Tvrdik, "Teknik kadromuzun da dahil edilerek genişletilen yönetim kurulu toplantımızı pazartesi günü yaptık. Stanciu'nun takımda kalmasına oybirliği ile karar verdik. Nico, hedeflerimiz için önemli bir oyuncu. Teklif edilen meblağ karşısında takımdan ayrılma ihtimali bizim için kabul edilemezdi" açıklamasında bulundu.

Burak Elmas, Stanciu'yu doğrulamıştı

Galatasaray Başkanı Burak Elmas önceki gün yaptığı basın toplantısında Stanciu ile ilgilendiklerini doğrulamıştı. "Nicolae Stanciu için bir görüşmemiz oldu" diyen Elmas, "Kulüp başkanlarıyla direkt görüştüm. Menajer savaşlarını engellemek için direkt kulüp başkanlarıyla görüşüyoruz. Galatasaray transfer görüşürken aracı kullanmasına gerek yok. Nicolae Stanciu için talep edilen rakam ile bizim düşündüğümüz rakamlar arasında fark var; görüşmelerimizi sürdürüyoruz" diyerek transfer konusuna açıklık getirmişti.

Sayfa Yükleniyor...