"Galatasaray'a uzun süre hizmet edecek"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Atakaş Hatayspor maçı öncesi Olimpiyat Stadı'nda oynamalarını değerlendirdi, 11'de şans verdiği yeni transfer Nelsson için, "Galatasaray'a üzun süre hizmet edecek bir stoper" dedi.

NTV Spor 23.08.2021 - 21:27

Maçın oynanacağı Olimpiyat Stadı için "Zemini güzel. Kendisi güzel ama maalesef yine rüzgar fazla" diyen Fatih Terim, "Rüzgar problemi var. Ali Sami Yen'de taraftarlarımızla olmak isterdik ama yapacak bir şey yok. Bu akşam sahada en iyisini yapmaya çalışacağız" ifadelerini kullandı.

11'de şans verdiği yeni transfer Nelsson için ise Terim, "Hem yönetimimiz, hem başkan hem de ben sezon başında ifade etmiştik. Genç yetenekli arkadaşlarımızı takip ettiğimizi, bonservisi anormal yüksek olmayan, kendi maaşlarının az olduğu bir sistemle geriye dönüşü kuvvetli olan, buradan daha yüksek rakkamlara gitme ihtimali olan yetenekli gençleri kadromuza katmayı bir prensip haline getirdik. Takip ettiğimiz, scout grubunun da uzun zamandır takip ettiği Danimarka milli takımına da aday yetenekli bir oyuncuyu aldık; Nelsson. Hatayspor maçına çıkacak. Gönül isterdi ki; TT Arena'da çıksın. İyi bir defans oyuncusu. Ben de kendisini dikkatle izleyeceğim. İnşallah hatasız oynar. Galatasaray'a uzun süre hizmet edecek bir stoper diyebiliriz" diy ekonuştu.

Sayfa Yükleniyor...