Galatasaray Haberleri: Mostafa Mohamed ayrılıyor mu? İşte Zamalek'in planı

Zamalek, Galatasaray'da geleceği henüz belli olmayan Mostafa Mohamed için planını yaptı. Mısır ekibi golcü oyuncuyu geri almaya hazırlanıyor.

NTV Spor 06.12.2021 - 21:38 | Son Güncelleme: 06.12.2021 - 22:31

Galatasaray'da Mostafa Mohamed'in durumu henüz netleşmedi. Sarı-kırmızılıların opsiyonu aralık ayında sona erecek.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Mısırlı golcünün bonservisinin alınması hakkında, Mostafa Mohamed ile ilgili sosyal medyada yazılıp çizilenlere bakmayın. Bir mektupla bonservisini alabiliriz. Biraz daha vaktimiz var. Aralık sonuna kadar opsiyonumuz var, bir mektuba bakar” açıklamasını yapmıştı.

Elmas'ın bu düşüncesine karşın Mostafa Mohamed'in bonservisini elinde bulundan Zamalek'in planı ortaya çıktı.

➤ GALATASARAY HABERLERİ

ZAMALEK'TE NELER YAŞANDI?

📌Finansal problemlerden dolayı Kasım 2020'de Zamalek Kulübü başkanlığından ayrılmak zorunda kalan Mortada Mansour'un yerine kulüp yönetimine geçici yönetim geldi. Zamalek Kulübü Geçici Yönetimi, Mostafa Mohamed'in transferi için Galatasaray'la anlaşmaya vardı. Eski başkan Mansour suçlamalardan aklanıp yeniden Zamalek'in başkanı oldu. 

ZAMALEK'İN MOSTAFA MOHAMED PLANI

Zamalek başkanı olarak basın toplantısı düzenleyen Mortada Mansour, Mostafa Mohamed'in bedelinin çok altında gönderildiğini söyledi. Başkan Mansour, Mostafa Mohamed'in Galatasaray'dan ayrılmasını istiyor.

❗ Basın toplantısında konuşan Zamalek Başkanı Mansour, Mostafa Mohamed'i daha yüksek bedelle başka takıma satmak istiyor.

📌 Galatasaray, 31 Aralık 2021'e kadar 4 milyon Dolar ödeme yapması halinde Mostafa Mohamed'in bonservisini alabilecek.

➤ SÜPER LİG PUAN DURUMU

Sayfa Yükleniyor...