"Galatasaray'da sıra Arda Turan'da"

Ağustos ayında Galatasaray ile 1 yıllık mukavele imzalayan Arda Turan, 4 maç daha oynarsa kontratı bir sene daha uzayacak. Ancak yönetim opsiyon devreye girmeden Arda ile nikah tazeleme kararı aldı. 34 yaşındaki yıldız, 1 milyon TL zam ile 5 milyon TL ücret alacak.

NTV Spor 18.03.2021 - 09:47

FOTOMAÇ GAZETESİNİN HABERİNE GÖRE; Birinci kaptanı Fernando Muslera'nın sözleşmesini 3 yıl uzatan Galatasaray'da nikah tazeleme sırası ikinci kaptan Arda Turan'a geldi. Ağustos ayında bir yıllık imza atan tecrübeli futbolcunun sözleşmesindeki +1 sezonluk opsiyonun devreye girmesi için 4 maçta daha ilk 11 çıkması şart. Şu ana kadar sergilediği performansıyla kafalarda soru işareti bırakmayan 34 yaşındaki yıldızın sözleşmesi, opsiyonu devreye girmeden uzatılacak.

YENİ SEZON ÜCRETİ 5 MİLYON TL
Fatih Terim'in takım içindeki en büyük yardımcısı olan Arda Turan bu sezon 4 milyon TL kazandı. Sabah'ın haberine göre, Arda'nın yeni sezondaki ücreti 5 milyon TL olacak. Sezon içinde aldığı galibiyet primlerini Florya Tesisleri'ndeki çalışanlara dağıtan Arda çok sevilen bir profil haline geldi...

Sayfa Yükleniyor...