"Galatasaray'da sürpriz aday! Adnan Polat, Erden Timur..."

Galatasaray'da başkanlık seçimi hazırlığı devam ederken son başvuru günü öncesi Begüm Özkan adaylığını açıklamaya hazırlanıyor.

NTV Spor 07.04.2022 - 14:43
Son Güncelleme: 07.04.2022 - 14:47
"Galatasaray'da sürpriz aday! Adnan Polat, Erden Timur..."

'da Burak Elmas'ın idari yönden ibra edilmemesiyle kulüp seçime gitme kararı aldı. Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu resmi olarak adaylığını açıkladı. Yarın dolacak adaylık başvurusu öncesi adaylık hazırlığı yapıyor.

Fanatik gazetesinin haberine göre kulübün olağan genel kurul toplantısında dikkat çeken açıklamalarda bulunan Begüm Özkan adaylığını resmen açıklayacak. Habere göre Özkan'ın listesinde Erden Timur olacak. Adnan Polat ve Galatasaray camiasının önemli isimleri ise Begüm Özkan'a destek olacak.

Dernekler yasasının kararına göre Begün Özkan kararını açıklayacak.

Açıklamalarıyla sosyal medyayı salladı!

Galatasaray'ın olağan genel kurulunda konuşan Begüm Özkan, yaptığı konuşmayla sosyal medyayı sallamıştı.

Özkan, "Ne yazık ki uzun zamandır bir toz bulutunun içindeyiz. Vaatler, yalanlar... At izi, it izine karıştı artık. Uyanma vakti geldi. Gerçeklerden bahetmeliyiz. Burası Galatasaray Spor Kulübü. Cinsiyetleri eşit gören, Türkiye'deki en büyük temsilci. 1924'den beri 145 numara ile ilk kadın üyenin kayıtlı olduğu, yaklaşık yüzde 27'si kadın olduğu bir spor kulübü burası.O sırada 35 yaşında olan birinin bu sapkın sözlerini görmezden gelebilirsiniz. İş hayatına girmesi için okuttuğunuz kızınızın yüzüne de bakabilirsiniz. Ama dostlarınıza sahip çıkmanıza bir şey demiyorum. Burası Galatasaray. Bunları Galatasaray çatısı altında yapamazsınız. Bu zihniyeti, böyle bir zamanda sıradan bir özür ile aklayamazsınız." ifadelerini kullanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...