Galatasaray'da transfer başlıyor

Galatasaray, devre arasında kadroda takviye yapmak için girişimlerini hızlandırıyor. Başkan Dursun Özbek ile teknik direktör Fatih Terim, bir araya gelerek transferler ve takımın durumu ile ilgili fikir alışverişinde bulunacak.

NTV Spor 03.01.2018 - 13:04 | Son Güncelleme: 03.01.2018 - 14:32

Yılbaşı tatilinde Amerika'ya giden Terim, İstanbul'a dönüyor. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Başkan Özbek ile görüşecek deneyimli teknik adamın önceliği yabancı kontenjanında yer açmak olacak. Terim, yedek kaleci Carrasso ile yolların ayrılmasını ve en kısa zamanda açılan kontenjana bir sol bek takviyesi yapılmasınu isteyecek. Asamoah, Evra ve Carole sarı kırmızılıların gündeminde bulunan isimler.

Fatih Terim'in toplantıda kiralık ve takas yöntemlerini önereceği öğrenildi. Kulübün devre arasında fazla harcama yapmasının uygun olmayacağını düşünen Terim'in bu düşüncesine Özbek'in de destek vermesi bekleniyor. Kadroda düşünmediği oyuncuları takasta kullanarak iki açıdan da kar elde etmeyi düşünen Terim, scout ekibinin hazırladığı raporu da Özbek'e iletecek. Sol bek dışında hem sol kanat hem de forvet arkası oynayabilen bir oyuncuya ihtiyacı olduklarını düşünen Terim, piyasa şartlarına göre uygun bir forvet bulunursa da alınmasının takıma katkı sağlayacağı fikrinde.

Başkan Özbek'in, yapılacak toplantıdan sonra transfer temaslarını hızlandıracağı ve 7 Ocak'ta başlayıp 15 Ocak'ta sona erecek Antalya kampına en az 1 transferi yetiştirmeye çalışacağı ifade ediliyor.

Sayfa Yükleniyor...