Abdurrahim Albayrak'tan Ever Banega açıklaması

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Ever Banega transferini yalanlamazken henüz netleşen bir şey olmadığını ifade etti.

NTV Spor

18.06.2019 - 18:12

Süper Lig'de yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da gündemin güçlü isimlerinden Ever Banega için yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Adı bir süredir Galatasaray'la anılan Arjantinli futbolcunun geleceği netlik kazanmazken ilk olarak Sevilla Sportif Direktörü Monchi'den açıklama geldi. beIN Sports'a konuşan Monchi, ''Galatasaray'dan Banega için bir teklif almadık ve görüşmedik'' dedi.

Monchi, sarı-kırmızılı ekiple görüşme yapmadıklarını bildirirken bir açıklama da kulüpten geldi. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, A Spor'a yaptığı konuşmada, ''Banega konusunda görüşme var ama henüz netleşen bir şey yok'' dedi.

30 yaşındaki Arjantinli futbolcunun satılmasına sıcak bakan Sevilla yönetimi, yıldız oyuncu için yapılacak ciddi tekliflere olumlu yanıt vermeyi planlıyor. Galatasaray'ın Banega transferi için kısa süre içinde resmi girişimlere başlayacağı öngörülüyor.

Sayfa Yükleniyor...