Galatasaray'dan Batshuayi transferi için ilk açıklama

Galatasaray Yöneticisi İbrahim Hatipoğlu, Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Michy Batshuayi ile görüştüklerini ve transferde belli bir mesafe kat ettiklerini açıkladı.

DHA 20.06.2024 - 16:42
Son Güncelleme: 20.06.2024 - 17:12
Galatasaray'dan Batshuayi transferi için ilk açıklama

Yönetim Kurulu Üyesi , Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Michy Batshuayi'nin sarı kırmızılı kulübe transfer olacağı iddialarının sorulması üzerine çarpıcı açıklamalar yaptı.

➡ TRANSFER HABERLERİ

"BATSHUAYI İLE GÖRÜŞÜYORUZ, BELLİ MESAFELER KAT ETTİK"

Batshuayi ile görüştükleri ancak henüz resmi imzanın atılmadığını vurgulayan Hatipoğlu, DHA'ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Resmi imzalar atılmadı. Resmi imzalar atılmadan da benim herhangi bir şey söylmemem doğru değil. Ama ilgilendiğimiz bir oyuncu, beğendiğimiz, takımımızda görmek istediğimiz bir oyuncu. Görüşüyoruz. Transferde resmi imzalar atılıncaya kadar 'bitti' denmez. Ama biz belli mesafeleri kat ettiğimizi düşünüyoruz. Bir aksilik olmazsa resmi transfer dönemi başladığı zaman resmi imzalar atılırsa o zaman bu sorularınıza çok daha net cevaplar verebiliriz. Ama biraz sabırlı olmak ve resmi transfer dönemini beklemek en doğrusu."

🟡GALATASARAY HABERLERİ🔴

"BATSHUAYI'NİN FENERBAHÇE İLE SÖZLEŞMESİ SONA ERDİ"

Hatipoğlu, Belçikalı golcünün Fenerbahçe ile olan sözleşmesinde yer alan bir opsiyonun olup olmadığının sorulması üzerine ise "Benim bildiğim kadarıyla bir opsiyonu yoktu, sözleşmesi sona ermişti." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...