Selçuk Şahin: Galatasaray maçlarında gol atmayı sevdiğim için...

Galatasaray'a 3-2 yenildikleri maçı değerlendiren Gençlerbirliği kaptanı Selçuk Şahin, "Galatasaray maçlarında gol atmayı sevdiğim için 2. penaltıyı ben kullandım" dedi.

NTV Spor 11.03.2017 - 21:32

Galatasaray maçını değerlendiren Selçuk Şahin, "Keyifli bir maç oldu. İzleyenler keyif almıştır. İyi oynayarak puan ya da puanlar almaya gelmiştik. Galatasaray'ın ilk yarıdaki 3'lü zaman zaman 5'li savunması karşısında bocaladık. 2. yarı pas oyununa döndük. 2. yarıdaki oyundan çok memnunuz. Hem ilk hem de 2. yarı son dakikalarda goller yedik. Son golü telafi edemedik. 2. yarıdaki oyunumuzu sürdürürsek puanlar alacağımızı biliyoruz." dedi.  

Gençlerbirliği'nin kazandığı 2. penaltıyı kullanmasıyla ilgili olarak ise Selçuk Şahin, "Birincisi penaltı atışını ben istedim. Takımın penaltıcısı Serdar Gürler. Ancak ilk penaltıyı kaçırdığı için moral bozukluğu yaşayabilir diye düşündüm. İkincisi Galatasaray maçlarında gol atmayı seven bir oyuncu olduğum için de atmak istedim. 2. yarıdaki oyunumuz bizim için olumlu. Yukarıları hedefleyen bir takımız. Her geçen gün grafiğimiz artıyor. İnşallah bunu gerçekleştireceğiz." ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...