''Galatasaray Türkiye'nin köklü takımlarından birisi''

Samsunspor'un Kulüp Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, Galatasaray'ın köklü bir kulüp olduğu, bu zorlu deplasmanda ellerinden gelen gayreti gödterip, canla başla mücadele etmek istediklerini söyledi.

NTV Spor 13.09.2011 - 12:11

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un Kulüp Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, ''Galatasaray Türkiye'nin köklü takımlarından birisi. Bu zorlu deplasmanda takımımızın elinden gelen gayreti gösterip canla başla mücadele edeceğine inanıyoruz'' dedi.

Yılmaz, Gençlerbirliği maçı ve bu hafta deplasmanda oynayacakları Galatasaray maçı hakkında değerlendirmelerde bulundu.
        
Gençlerbirliği maçında ilk yarıda iyi bir takım oyunu ortaya koyduklarını söyleyen Yılmaz, ''İlk yarıda gösterdiğimiz oyun kalitesini ikinci yarıda gösteremedik. Bunda Spor Toto Süper Lig'de yeni bir takım olmamızın büyük etkisi oldu. Transferlerimizin yeni olması ve takımımıza alışma zamanında olmalarından dolayı ikinci yarıda biraz sıkıntı yaşadık. Fakat lige 3 puanla başladığımız için çok mutluyuz'' diye konuştu.
        
Samsunspor'un Spor Toto Süper Lig'de başarılı ve hedefleri doğrultusunda ilerleyen bir takım olacağını ifade eden Yılmaz,''Yeni sezon hazırlıklarının ilk gününden bugüne kadar takımımız büyük bir ivme kazandı. Son 10 günde yaptığımız transferler takımımız için çok olumlu oldu. Özellikle Gençlerbirliği maçında yeni transferlerimizin ve oyuncularımızın ortaya koyduğu mücadeleden sonuna kadar memnunuz. Hocamız Vladimir Petkovic'in takım hakkında verdiği raporlar ve herkesin, 'bu Samsunspor çok can yakar' demesi, yönetim ve teknik heyet olarak yaptığımız çalışmaların meyvelerini almak bizi çok mutlu ediyor.'' şeklinde konuştu.
        
Samsunspor camiası olarak Spor Toto Süper Lig'de ilk 10 hedefinde olduklarını vurgulayan Yılmaz, ''Samsunspor'un hedefi sezon başında dediğimiz gibi şimdi de ilk 10'dur. İnşallah başarılı bir mücadele ortaya koyarak hedeflerimize ulaşacağız'' dedi.
        
Deplasmanda oynayacakları Galatasaray maçına odaklandıklarını da belirten Yılmaz,''Bu hafta deplasmanda yapacağımız Galatasaray maçına odaklanmış durumdayız. Takımımız bir günlük iznin ardından bugün yapacağı akşam antrenmanı ile Galatasaray maçı hazırlıklarına devam edecek. Hedefimiz zorlu Galatasaray deplasmanından puan ve puanlarla dönmek olacak. Bizim için ister içeride olsun ister dışarıda olsun her maç aynı öneme sahip. Galatasaray Türkiye'nin köklü takımlarından birisi, bu zorlu deplasmanda takımımızın elinden gelen gayreti gösterip canla başla mücadele edeceğine inanıyoruz.''diye konuştu.        

Konuşmasının sonunda taraftarlara seslenen Yılmaz, ''Taraftarlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Biz Samsunspor camiası olarak şiddete karşıyız. Taraftarlarımızdan istediğimiz spor şehri Samsun'a ve Samsunspor'a yakışır bir şekilde takımlarını desteklemeleridir'' ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...