Gaziantep transferlere başladı

Bank Asya 1.Ligde mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da transfer harekatı başladı.

NTV Spor 19.11.2008 - 13:46

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da, transfer çalışmaları sürüyor. Kulüp Başkanı Ünsal Göksen, yaptığı açıklamada, yapılan titiz çalışmalar sonucunda, Uğur, Kenan ve Ramazan'ın kadroya dahil edildiğini, 1 kaleci 1 de forvet oyuncuyu daha transfer etmek için çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi.

Kadroya dahil edilen 3 futbolcunun da gerçekten takıma yararlı alacağına inandığını ifade eden Göksen, "Teknik heyetin isteği doğrultusunda, gerçekten takıma yararlı olacağına inandığımız 3 oyuncuyu kadromuza dahil ettik. Şimdi, ihtiyacımız olan 1 kaleci, bir de forvet mevkide görev yapacak oyuncular. Bu iki oyuncuyu da en kısa zamanda kadromuza dahil edeceğiz" diye konuştu.

Göksen, transfer etmek istedikleri iki oyuncunun da şu anda takımlarını ve isimlerini açıklamak istemediklerini, ancak 2-3 gün içinde transferin gerçekleşeceğini dile getirdi.

Transfer çalışmalarının yanı sıra futbolcuların da ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdüklerini belirten Göksen, şöyle konuştu:"İlk yarının sona ermesi ile birlikte, futbolcularımız ikinci yarı hazırlıklarına başladılar. Futbolcularımız, yıl başı nedeniyle verilen tatillerini kullanıyor ve yarın ikinci yarı hazırlıklarımız kendi tesislerimizde başlayacak. Yeni transfer edilen futbolcularla birlikte daha da güçlenen takım, 6 Ocak 2010 tarihine kadar çalışmalarını kendi tesislerimizde sürdürecek.

Daha sonra da 10 günlük kamp için Antalya'ya gideceğiz. Antalya kampında yoğun bir hazırlık döneminin yanı sıra yapacağımız hazırlık maçları ile de yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmaya çalışacağız. Antalya kampı sonrasında ise Konya'ya hareket edeceğiz. Amacımız, sezonun ilk maçındaki rakibimiz Konyaspor maçını kazanarak, Gaziantep'e dönmek. Teknik heyete ve futbolcularıma güveniyorum. Başarılı olmak için herkes üzerine düşeni yapacak."

Göksen, ilk yarıda istedikleri başarıyı elde edemediklerini, ikinci yarıda daha başarılı olmak için yönetim olarak görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını, başarılı olacaklarına inandıklarını da sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...