Gedson Fernandes: "Hedefimiz olmadı ama 2. bitirmek istiyoruz"

Beşiktaş oyuncusu Gedson Fernandes, Kasımpaşa maçı sonrasında; "Hedefimiz şampiyonluktu ama olmadı. Gelecek sonuçlara göre ligi 2. bitirmek istiyoruz." dedi.

Yuşa Şahin - NTV Spor 03.06.2023 - 22:01
Gedson Fernandes: "Hedefimiz olmadı ama 2. bitirmek istiyoruz"
, Kasımpaşa deplasmanında 5-2 kazandı.

Siyah-beyazlı takımın oyuncuları , ve maçın ardından yayıncı kuruluşta konuştu.

Gedson Fernandes açıklamasında; "Hedefimiz şampiyonluktu ama olmadı. Şimdi kalan maçımızı kazanıp, diğer maçlardan gelecek sonuca göre 2. bitirmek istiyoruz. Takım olarak oynadığımızda işler çok daha kolay oluyor. Önümüzdeki yıl ne olur onu bu sezonu bitirdikten sonra düşünürüz." dedi.

"Belki birkaç hafta daha olsa farklı olabilirdi"

Cenk Tosun ise; "Bugün çok yoruldum, elimden geleni yaptım. Belki 2 gol daha atabilirdim. Daha fazla gol atabilirdik ama değerlendiremedik. Burada 5 golle galip gelmek bizi mutlu etti. Artık son maçımıza hazırlanmak istiyoruz. Belki birkaç hafta daha olsa şampiyonluk yolunda durum farklı olabilirdi ama olmayabilirdi de. Bunun hesabını yapmak zor." sözlerini sarfetti.

Salih Uçan: "Sezonu ikinci bitirmek istiyoruz"

Salih Uçan maç sonrasında; "Üst üste kazandıkça moral bulduk. Şenol hocayla birlikte güzel bir seri yakaladık. İkinci yarıda Karagümrük, Sivas ve içeride Antalya maçları gibi maçlar nedeniyle şampiyonluk gitti. Sezonu ikinci bitirmek istiyoruz." açıklamasında bulundu.

Orta saha oyuncusu sözlerinin devamında; "Bu sene kupa kazanamadık, büyük bir takıma kupa kazanamamak yakışmıyor. İyi mücadele ettik, bu maçta herkes birbirinin açığını tamamladı." dedi.

Sayfa Yükleniyor...